Tuesday December 11th 2018

Nietypowe rodzaje wanny

Kiedy wybieramy wannę do domu, to myślimy często o rozmiarze łazienki, stylu jej aranżacji, lecz skupiamy się raczej na dość standardowych rodzajach wanien. A może by tak jednak spojrzeć na nieco mniej typowe wanny i zapoznać się z tymi bardziej oryginalnymi?

1) Wanna narożna obudowana mozaiką

Pierwszym z takich rodzajów mniej typowych wanien jest wanna narożna z mozaiką. Oczywiście każdą wannę trzeba jakoś obudować, lecz mozaika może stać się wyjątkowo piękną ozdobą każdej łazienki, szczególnie jeśli zadbamy o odpowiednią kolorystykę. Pamiętajmy jednak o tym, żeby zostawić łatwy dostęp do instalacji pod wanną tak, aby w razie jakiegoś problemu, nie musieć zdejmować całej tej pięknej konstrukcji.

2) Wanna wolnostojąca z mosiądzu

Taka wanna z mosiądzu na fikuśnych nóżkach charakteryzuje się przede wszystkim piękną barwą oraz wyjątkową elegancją. Doskonale wpasuje się zarówno w styl industrialny, jak i klasyczny angielski czy nawet francuski. Kąpiel w takiej wannie to czysta przyjemność!

3) Kabina prysznicowa z brodzikiem i wieloma funkcjami masażu

Warto jeszcze na koniec wspomnieć krótko o prawdziwie modernistycznych i futurystycznych rozwiązaniach. Taka kabina prysznicowa z wieloma funkcjami masażu to przede wszystkim raj dla sportowców i dla osób, które prowadzą bardzo aktywne życie. Co więcej – to może być także znakomita opcja dla starszych osób, które nieraz mają już problemy z wejściem do zwykłej wanny i potrzebują specjalnych podpórek i innych urządzeń, a delikatny masaż pomoże na ich dolegliwości.

Pages

Interesting Sites

    Archives